MDDr. Veronika Kopačková Vargová, MPH

Zubná lekárka

Štúdium


Štúdium zubného lekárstva ukončila na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v roku 2016. Už počas štúdia svoje vedomosti zdokonaľovala na školeniach vedených poprednými slovenskými a zahraničnými zubnými lekármi.

Po absolvovaní vysokoškolského štúdia začala pôsobiť v Proximity Dental Clinic, v zubnej klinike s moderným zameraním, kde pôsobí naďalej. Venuje sa predovšetkým estetickému zubnému lekárstvu.

V roku 2022 ukončila trojročné postgraduálne štúdium manažmentu v zdravotníctve na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave, kde si prehĺbila znalosti v oblasti riadenia vo verejnom zdravotníctve.

Od roku 2023 pôsobí ako viceprezidentka regionálnej komory zubných lekárov Nitra a predsedníčka oblastnej komory zubných lekárov Nitra, kde sa spolupodieľa na zvyšovaní odbornej úrovne poskytovanej zubnolekárskej zdravotnej starostlivosti na Slovensku.

Každý rok absolvuje množstvo vzdelávacích akcií na Slovensku a v zahraničí.

Voľný čas


Vo svojom voľnom čase sa rada venuje svojej rodine, športovým aktivitám a cestovaniu.

Dbáme o vaše celkové zdravie

Klinika Proximity v Nitre sa stará o každého pacienta komplexne a individuálne, tak aby boli splnené všetky podmienky pre vaše ústne zdravie.

Skúsení a certifikovaní zubní lekári

Všetci lekári sa u nás špecializujú na určité oblasti zubného lekárstva, čím dokážeme byť maximálne pripravevní na efektívne vyriešenie vášho problému.

Moderné zariadenie kliniky

Naše pracovisko disponuje najmodernejším technologickým vybavením dostupným na svetovom trhu.

Klinika Nitra

Koceľova 6, Nitra
Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 11:30, 13:00 - 17:00
Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 11:30, 13:00 - 17:00