MDDr. Kristián Krotký

Zubný lekár

MDDr. Kristián Krotký, zubný lekár od roku 2020, sa špecializuje na endodonciu v tíme Proximity Dental Clinic. Jeho empatický prístup a cieľ poskytovať tú najlepšiu starostlivosť sa odzrkadluje na kvalite jeho práce.

MDDr. Kristián Krotký sa stal zubným lekárom v roku 2020 po úspešnom ukončení štúsia na Lekárkej fakulte Masarykovej univerzity v Brne. Podarilo sa mu tak splniť si sen ešte zo základnej školy, kedy vedel, že “zubarina” je to, čo chce v živote robiť. Po úspešnom štúdiu v zahraničí sa vrátil naspäť na Slovensko a pridal sa k tímu Proximity Dental Clinic. Počas štúdia a praxe sa naučil nielen to, ako opraviť zuby, ale aj to, ako podať komplexnú starostlivosť v oblasti dentálnej medicíny. Osvojil si aj ľudský, individuálny a empatický prístup ku všetkým jeho pacientom. Jeho hlavným cieľom je poskytnúť čo najkvalitnejšie služby a ak to je možné, zachovať zuby tak, ako si to pacienti želajú. Práve kvôli tomu sa špecializuje na endodonciu, teda ošetrenie koreňových kanálikov a konzervačné zubné lekárstvo. Keď práve nie je Kristián v práci, rád sa venuje svojim koníčkom. Patrí medzi ne turistika, stolové hry a nepohŕdne ani kvalitným kulinárskym zážitkom. Má zdolaných množstvo vrchov vo Vysokých Tatrách, Nízkych Tatrách a nie je mu cudzí ani Slovenský Raj.

Dbáme o vaše celkové zdravie

Klinika Proximity v Nitre sa stará o každého pacienta komplexne a individuálne, tak aby boli splnené všetky podmienky pre vaše ústne zdravie.

Skúsení a certifikovaní zubní lekári

Všetci lekári sa u nás špecializujú na určité oblasti zubného lekárstva, čím dokážeme byť maximálne pripravevní na efektívne vyriešenie vášho problému.

Moderné zariadenie kliniky

Naše pracovisko disponuje najmodernejším technologickým vybavením dostupným na svetovom trhu.

Klinika Nitra

Koceľova 6, Nitra
Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 11:30, 13:00 - 17:00
Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 11:30, 13:00 - 17:00